CZ/EN

Státní doktorská zkouška

Státní doktorská zkouška se řídí čl. 29 „Studijního a zkušebního řádu ČVUT v Praze“.

Žádost o státní doktorskou zkoušku najdete zde.

Oznámení o státních doktorských zkouškách

Datum Místo Čas Studijní program Obor Jméno
11.9.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost B1-425 10:30 Strojní inženýrství Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Stanislav Solnař
11.9.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost B1-425 9:00 Strojní inženýrství Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Mgr. Vojtěch Bělohlav
27.6.2019 Karlovo náměstí 13, Praha 2, Ústav řízení a ekonomiky podniku, zasedací místnost KN – B234 11:30 Strojní inženýrství Řízení a ekonomika podniku Ing. Jan Lhota
19.6.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 714 (7. patro) 13:00 Strojní inženýrství Dopravní stroje a zařízení Ing. Rastislav Toman
6.6.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, v zasedací místnosti Ú 12201 13:00 Strojní inženýrství Dopravní stroje a zařízení Ing. Jan Skácel
4.6.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, konferenční místnost č. 18 (klub
v přízemí)
11:00 Strojní inženýrství Energetické stroje a zařízení Ing. Matěj Vodička
28.5.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, v zasedací místnosti č. 623 14:00 Strojní inženýrství Mechanika tuhých a poddajných těles a prostředí Ing. Michal Mračko
17.5.2019 Karlovo náměstí 13, Praha 2, Ústav technické matematiky, zasedací místnost B114 8:30 Strojní inženýrství Matematické a fyzikální inženýrství Jean-Baptiste Montavon
13.5.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, konferenční místnost č. 17 (přízemí) 10:00 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Lucie Forejtová
25.4.2019 Karlovo náměstí 13, Praha 2, Ústav materiálového inženýrství, zasedací místnost B114 11:00 Strojní inženýrství Materiálové inženýrství Ing. Marie Rohlová
25.4.2019 Karlovo náměstí 13, Praha 2, Ústav materiálového inženýrství, zasedací místnost B114 10:00 Strojní inženýrství Materiálové inženýrství Ing. Martin Kuřík
23.4.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 819, Ústav techniky prostředí 14:00 Strojní inženýrství Technika prostředí Ing. Tomáš Legner
3.4.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ústav fyziky (B2-236) 10:00 Strojní inženýrství Matematické a fyzikální inženýrství Ing. Tomáš Horažďovský
12.3.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 714 (7. patro) 10:00 Strojní inženýrství Dopravní stroje a zařízení Ing. Lukáš Málek
5.3.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Centrum technologických informací a vzdělávání (G3-118) 11:00 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Ondřej Vrátný
5.3.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Centrum technologických informací a vzdělávání (G3-118) 10:00 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Michal Valeš
6.2.2019 Karlovo náměstí 13, Praha 2, zasedací místnost a sekretariát katedry Ústavu letadlové techniky 9:30 Strojní inženýrství Dopravní stroje a zařízení Ing. Michal Čížek
30.1.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, místnost č. 324 (3. patro) 10:00 Strojní inženýrství Termomechanika a mechanika tekutin Ing. Tomáš Radnic
28.1.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, konferenční místnost č. 17 (přízemí) 10:30 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Jiří Miřejovský
28.1.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, konferenční místnost č. 17 (přízemí) 9:00 Strojní inženýrství Strojírenská technologie Ing. Hana Hrdinová
24.1.2019 Technická 4, Praha 6 Dejvice, Ú 12113, konzultační místnost č. 357 9:00 Strojní inženýrství Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Jan Hoidekr
10.1.2019 Horská 3, Praha 2, Ústav výrobních strojů a zařízení, zasedací místnost A-119 13:45 Strojní inženýrství Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Viktor Kulíšek
10.1.2019 Horská 3, Praha 2, Ústav výrobních strojů a zařízení, zasedací místnost A-119 12:00 Strojní inženýrství Konstrukční a procesní inženýrství Ing. Stanislav Hosnedl